FIRMA - Wyroby betonowe - szamba betonowe, zbiorniki betonowe, zbiorniki na wodę, zbiorniki na nieczystości, zbiornik na deszczówkę, szczelne szamba

Idź do spisu treści

Menu główne:

Firma Jan Stańko "Wyroby Betoniarskie" jest wiodącym producentem wyrobów z betonu, w chwili obecnej rozbudowywujemy dział 'SZAMBA BETONOWE'.
Chcąc zobaczyć nasze inne produkty: "kliknij tutaj"

Firma Wyroby Betoniarskie Jan Stańko zajmuje się produkcją różnego rodzaju wyrobów betoniarskich na terenie Krakowa i Małopolski.

Do najważniejszych zaliczyć możemy:

szamba betonowe
zbiorniki betonowe
zbiorniki na wodę
zbiorniki na nieczystości
zbiornik na deszczówkę
szczelne szamba

płyty ażurowe
płyty ażurowe jumby
płyty ażurowe meby
płyty chodnikowe
zielony parking
kraty rzeczne

koryta betonowe
koryta kolejowe
koryta skarpowe
koryta górskie
koryta ściekowe
koryta drogowe


ogrodzenia betonowe
podmurówki betonowe
deski betonowe
płyty betonowe
słupki betonowe
płoty betonowe


pustaki betonowe
pustaki szalunkowe
pustaki zalewowe
pustaki betonowe
pustaki żużlowe
słupki geodezyjne


kregi betonowe
rury betonowe
pokrywy betonowe
studnie betonowe
studnie kanalizacyjne
kręgi żelbetowe

Jesteśmy Producentem szamb betonowych z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem i sukcesami. Jako jedni z pierwszych na rynku polskim rozpoczęliśmy produkcję zbiorników betonowych. Przez wiele lat zdobywaliśmy ogromne doświadczenie, co zaowocowało tym, że w obecnej chwili jesteśmy w stanie wyprodukować wyjątkowo szczelne szamba. Nasza Firma produkuje szamba betonowe z najwyższej jakości betonu, dlatego też wystawiamy na nie gwarancję. Oferowane przez nas zbiorniki na wodę nadają się nie tylko jako zbiorniki na wodę, ale również jako zbiorniki na deszczówkę. Najwyższa jakość poparta doświadczeniem.

Specjalizujemy się w produkcji i montażu żelbetonowych, bezodpływowych zbiorników na nieczystości, zwanych potocznie szambami betonowymi, bądź zbiornikami betonowymi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szczelne szamba betonowe, zbiorniki na wodę, zbiorniki na nieczystości, zbiornik na deszczówkę. Zajmujemy się produkcją, sprzedażą, transportem i montażem szamb betonowych, zbiorników na nieczystości, czy zbiorników na wodę. Wszystkie zbiorniki betonowe to wysokiej klasy szczelne szamba.

Pod pojęciem szamba betonowe rozumie się zbiornik umiejscowiony pod ziemią, gdzie gromadzą się nieczystości z domów jednorodzinnych, niepodłączonych do miejskiej sieci oczyszczenia. Z racji swojej wytrzymałości oraz stosunkowo niewielkiej ceny, zbiorniki betonowe stają się częstym rozwiązaniem, po które sięgają inwestorzy. Tego rodzaju zbiorniki na nieczystości powstają z prefabrykowanego betonu lub też żelbetonu. Mając na uwadze przepisy prawne, każde szambo betonowe powinno być w odpowiedni sposób zaizolowane, by w myśl przepisów było to szczelne szambo. Decydując się na montowanie zmiornika na deszczówke (zbiornika na wodę), czy szamba betonowego należy osadzić go w takim miejscu, aby nie było żadnych przeszkód w sytuacji wymagającej opróżnienia zbiornika, aby można było bez przeszkód podjechać pod zbiornik samochodem ciężarowym. Jest to ważne nie tylko w trakcie transportu, ale też w trakcie usuwania nieczystości. Koszt ponoszony za szamba betonowe jest uzależniony od  pojemności zbiornika i zaczyna się on od kwoty około 1500 zł. Oczywiście do tej sumy należy również doliczyć transport i montaż zbiornika.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego