PRODUKTY - Wyroby betonowe - szamba betonowe, zbiorniki betonowe, zbiorniki na wodę, zbiorniki na nieczystości, zbiornik na deszczówkę, szczelne szamba

Idź do spisu treści

Menu główne:

Firma Jan Stańko "Wyroby Betoniarskie" jest wiodącym producentem wyrobów z betonu, w chwili obecnej rozbudowywujemy dział 'SZAMBA BETONOWE'.
Chcąc zobaczyć nasze inne produkty: "kliknij tutaj"

Firma Jan Stańko Wyroby Betoniarskie od wielu lat zajmuje się sprzedażą najwyższej klasy szczelnych szamb betonowych. Wykonujemy zamówienia dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Oferowane przez nas szamba betonowe mają zastosowanie jako zbiorniki na deszczówkę (zbiorniki na wodę), bądź zbiorniki na nieczystości. Każdy wyprodukowany przez nas zbiornik betonowy jest przede wszystkim szczelnym szambem, na co oczywiście wystawiamy gwarancję.

Do najchętniej wybieranych przez inwestorów rodzajów zbiorników na nieczystości, należą szamba betonowe. Na rynku dostępnych jest kilka odmian zbiorników betonowych. Najmniejszą odmianą szamba betonowego jest ta jednokomorowa, która występuje jako monolit lub jako dwuczęściowa. Tego rodzaju szamba betonowe składają się ze zbiornika, pokrywy, kominka i włazu. Zbiorniki betonowe jednokomorowe, dwuczęściowe składają się z kolei z takich elementów jak zbiornik z dnem lub bez dna, pokrywa zbiornika, kominek oraz pokrywa włazu. Kolejną kategorią szamb betonowych z jakimi możemy się spotkać, to szamba dwukomorowe. Wyróżnić można tutaj dwie odmiany szamb: dwukomorową jednoczęściową oraz dwukomorową dwuczęściową. Odmiana jednoczęściowa posiada zbiornik podzielony na dwie komory, pokrywę zbiornika, kominek oraz właz.

W miejscach, w których powstają znacznie ilości nieczystości przyda się większy zbiornik na nieczystości. Stąd też dobrym posunięciem w takim wypadku, wydaje się być sięgnięcie po zbiornik wielokomorowy. Tego rodzaju szambo betonowe powstają z szeregu kilku szamb jednokomorowych. Każda z komór jest połączona ze sobą rurą przelewową. Każdy z elementów składowych jest spajany ze sobą przy użyciu pomocy kleju montażowego, co pozwala na znaczne zwiększenie ich pojemności. Metoda wykonania sprawia, że powstają nam szczelne szamba.

Należy tutaj jednak pamiętać o zbiornikach na deszczówkę. To tak zwane zbiorniki na wodę, dzięki którym możemy odprowadzić nadmiar wody z powierzchni, a nawet ją przechowywać i wykorzystywać, na przykład do podlewania roślin. Zbiorniki na deszczówkę są jak najbardziej ekologicznym rozwiązaniem, ponieważ pozwalają na późniejsze wykorzystanie zgromadzonej wody. Te i wiele innych czynników sprawiło, że ostatnimi czasy zbiorniki na wodę stały się bardzo popularne. Również w tym przypadku wiedza zdobyta przez lata pomogła nam w produkcji bardzo szczelnych szamb.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego