INFORMACJE - Wyroby betonowe - szamba betonowe, zbiorniki betonowe, zbiorniki na wodę, zbiorniki na nieczystości, zbiornik na deszczówkę, szczelne szamba

Idź do spisu treści

Menu główne:

Firma Jan Stańko "Wyroby Betoniarskie" jest wiodącym producentem wyrobów z betonu, w chwili obecnej rozbudowywujemy dział 'SZAMBA BETONOWE'.
Chcąc zobaczyć nasze inne produkty: "kliknij tutaj"

Zajmujemy się sprzedażą, transportem jak również i montażem najwyższej jakości szamb betonowych, wykorzystywanych w gospodarstwach domowych, jako zbiornik na deszczówkę, czy też zbiornik na nieczystości. Oferowane przez nas zbiorniki betonowe wytwarzane sa przy użyciu atestowanego betonu i solidnie wykonanego zbrojenia. Duży nacisk kładziemy na odpowiednią ilość masy uszczelniającej, dzięku czemu otrzymujemy wyjątkowo szczelne szamba. Szamba betonowe naszej produkcji idealnie nadają się jako zbiorniki na wodę, którą później można wykorzystać w gospodarstwie.

Planując instalację zbiornika betonowego, można zdecydować się na szambo betonowane dostarczone przez producenta na miejscu budowy. Każda tego rodzaju inwestycja powstaje w oparciu o wcześniej ustalony projekt, co pozwala na stworzenie czasem nawet nietypowych wymiarów zbiornika betonowego. Niepodważalnym atutem montażu szamba betonowego, jest brak konieczności korzystania z ciężkiego sprzętu. Na dodatek nie ma w przypadku tego rozwiązania przeciwwskazań, aby lokalizować go w miejscu narażonym na duże obciążenia. Najczęściej to rozwiązanie wykorzystuje zbiorniki jedno lub dwukomorowe, które są oddzielone od siebie płytą przelewową. Zbiornik dwukomorowy powinien być wyposażony w dwa kominki inspekcyjne i tyle samo włazów. Ta odmiana jest płytsza niż jej jednokomorowy odpowiednik, a zatem i roboty ziemne trwają krócej. Po przeprowadzeniu montażu zbiornika betonowego zostaje zasypany, bez potrzeby kotwiczenia go, lub też zabezpieczania przed wodą gruntową. Jest to na tyle szczelne szambo, że z pomocą ciężaru płyty i gruntu nad zbiornikiem nie ma możliwości wyparcia go z wykopu.

Podobnie jest w przypadku zbiorników na nieczystości - tutaj muszą zostać zachowane pełne standardy szczelności szamba. Każdy zbiornik na nieczystości (również i pozostałe) posiada gwarancję na użytkowanie, która wystawiana jest podczas zakupu. Zbiorniki na wodę, zwane potocznie jako zbiorniki na deszczówkę, stały się ostatnio dość popularne. Wielu ludzi, szczególnie tych kochających ogród i zieleń, decydują się na zakup i montaż zbiornika na wodę, ponieważ dzięki niemu można spokojnie podlewać roślinność wokół domu. P
roces budowy zbiornika na deszczówkę trwa około 14 dni.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego